focení & kurzy & grafika

Brand

S novýma fotkama za záříš na přeplněném trhu. Vytvořím Ti fotky, které ti pomohou zvednout tržby. Odlišíš se od ostatních a budeš mít vlastní galerii profesionálních fotek. Fotit můžeme u mě v ateliéru, u Tebe ve firmě, venku nebo v jiných interiérech. Kdekoli v české republice + zahraničí. Ceny se pohybují od 3 990 Kč. Sestavení balíčku je vždy individuální dle Tvých požadavků. 

MYŠLENKA, NÁPAD


Pokud nemáš ucelenou představu, jak by kolekce měla vypadat. Ráda Ti poradím. Mrknu na Tvé stránky, sociální sítě a navrhnu ti pár nápadů, které by Tě mohly odlišit od konkurence. Vymyslíme spolu koncept, aby seděl Tvému já a zároveň splnil účel, který očekáváš. Pomohu Ti s výběrem oblečení, lokace, MUAH a celkově s nápadem. Ať už jsi Superwoman v jakémkoli oboru, nemusíš být přece na vše sama, jsem tu já 🙂

ZVIDITELNÍŠ SE


Profesionální fotka dostane tvou značku ( brand ) na vyšší level. Dostaneš se do podvědomí lidí a díky tomu si zvyšuješ možnost úspěchu. Dobrá fotka prodává. Mimo to fotografie Ti zvednou sebevědomí v osobním i podnikatelském světě a ta energie z tebe půjde cítit na míle daleko. 

Sama poznáš rozdíl, že vynikáš na přeplněném trhu.

VYDĚLÁŠ VÍCE PENĚZ


Když jsem se osobně vyfotila a použila fotku na sítích jako je LinkedIn, Instagram, Facebook, Google a na mých stránkách - okamžitě se mi zvýšila prodejnost a návštěvnost. Toto potvrzují i mé klientky, které díky fotkám zaznamenaly úspěch a vyšší zisk.

UŽ NEMUSÍŠ VYMÝŠLET CO DÁŠ NA SÍTĚ


Díky kolekci fotografií, kterou spolu vytvoříme, budeš mít k dispozici vlastní GALERII fotek. Fotky využiješ na web, sociální sítě, brožury, letáky, billboardy do rozhovorů atd.

GRAFIKA, WEB & NETWORKING ALL INCLUSIVE


Nejen, že ti mohu vytvořit krásnou galerii fotek, ale zároveň Ti mohu pomoci s webem či grafikou na letáky, vizitky, billboard atd. Stačí jen říct a projdeme spolu Tvou vizi.