pro ženy

MARKETING je jako žádat někoho, aby s Tebou šel na rande. 
BRAND je důvod proč řekneš ANO.

POMŮŽU TI S KONCEPTEM


Pokud nemáš ucelenou představu, jak by kolekce měla vypadat. Ráda Ti poradím. Můžeme začít s menším balíčkem a postupně přidávat. Pomohu Ti vymyslet kompozice tak, aby seděly Tvému já a zároveň elektrizovaly navenek.

ZVIDITELNÍŠ SE


Přeješ si, aby Tvůj BRAND ožil? V tom případě je právě teď ta nejlepší doba na profesionální fotky. Dostaneš se do povědomí lidí a půjdeš více vidět. Pomůžu Ti.

VYDĚLÁŠ VÍCE PENĚZ


Krásné fotky prodávají. První vždy zaujme fotografie. Nechej pracovat ty své za tebe 24/7. Jedna fotka ti může vydělat několikanásobek. Je to nejlepší investice do Tvého podnikání. (Osobně prověřeno.)

SÍLA FOTOGRAFIE O KTERÉ SI NEMĚLA PONĚTÍ

Začneš být totiž hrdá na to, jak krásný Brand tvoříš. Fotografie, které s Tebou vytvořím Tě posunou o Level výš. Zvednou Ti sebevědomí v osobním i podnikatelském světě. Sama poznáš rozdíl, že vynikáš na přeplněném trhu.

UŽ NEMUSÍŠ VYMÝŠLET CO DÁŠ NA SÍTĚ


Díky kolekci fotografií, kterou spolu vytvoříme, budeš mít k dispozici vlastní GALERII fotek. Fotky využiješ na web, sociální sítě, brožury, letáky, billboardy do rozhovorů atd.

GRAFIKA, WEB & NETWORKING ALL INCLUSIVE


Nejen, že ti mohu vytvořit krásnou galerii fotek, ale zároveň Ti mohu pomoci s webem či grafikou na letáky, vizitky, billboard atd.

#fotograf nový jičín #fotograf ostrava  #fotograf Praha #brand #businessfoto #žena v businessu #firemní portrét #profesionální fotografie #foto na sítě