Miminka v domácím prostředí

Lifestylové, pohodové focení miminek u vás doma. Nikam nemusíte jezdit, přijedu za vámi. 
Vyfotím vám miminka a momenty, které doslova utečou před očima. Těším se na vás.

rezervujte si termín

zaujala vás má práce? Zavolejte mi:

+420 735 00 10 20

FAQ

Odpovědi na to, co vás zajímá.

Focení probíhá tak, že se předem domluvíme nejlépe telefonicky na vaší představě. Nemáte-li žádnou představu o tom, jak by fotky mohly vypadat, ráda vám s tímto pomohu a zapojím svou bohatou nápaditost.
Při samotném focení vám pomohu s dětmi a budu se snažit ať se cítí dobře.
Jsem normální ženská, máma s lidským přístupem a troufám si říct, že atmosféru umím dobře uvolnit.

Focení probíhá u vás doma v domácím prostředí. 

Fotím se Sony A7III nebo Canon EOS 80D. K nim mám různé objektivy, které si volím dle podmínek a mých požadavků na fotku. Nejsou-li optimální světelné podmínky, pomáhám si zábleskem se softboxy nebo s odraznou deskou. Tak, abych miminkům neublížila, ale zároveň dostala z fotky maximum.

Máme vyfoceno a já mám max. 4 dny na to, abych fotky projela, protřídila a vybrala ty nejostřejší. Ty zpracuji do náhledů a zmenším tak, abych přenos byl co nejrychlejší pro obě strany. Následuje vytvoření odkazu pro vás, kde si vyberete fotografie, které chcete upravit a které chcete zahrnout do balíčku. Jakmile budete mít, dáte mi echo a já začnu na fotografiích pracovat.

Od vašeho výběru, který mi potvrdíte, trvá úprava fotografií cca 4 týdny.
Poté vám nasdílím přístup k fotografiím v plném rozlišení (cca 4 000 x 6 000 px, 300 DPI) na Google Disk, kde si fotografie můžete pohodlně stáhnout.
Na Google disku je nechávám k dispozici po dobu 3 měsíců.
Dále získáte druhý odkaz pro stahování do vašich telefonů, tabletů apod. Zde budou fotografie zmenšeny (2 048 px na jedné straně, perfektní pro sdílení na Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn bez komprimace s ostrostí). Ten, kdo má tyto 2 odkazy, může fotografie stahovat.

Je to jen na vás, komu odkaz dáte či nedáte.

Odkazy nejsou veřejné a nejsou dohádatelné.

Co se týče fotek s kompletní úpravou – zde se věnuji detailům. Od pozadí po děti. Provádím celkovou retuš fotky. Dodávám barvy, stíny, světla, zvýrazňuji, odstraňuji nedokonalosti, odstraňuji rušivé elementy na fotkách, retušuji pleť (lehké bělení zubů, odstranění pupínků, zjemnění tváře atd.) a celkově fotografii prokresluji svou technikou, která mi zaručuje nadčasovost. Co se týče momentkových fotografií – zde upravuji fotografii celkově pouze ve světlech, stínech, barvách, odstínech. Nejedná se o retušované fotky. Nicméně stále se jedná o profesionální a krásné fotografie.

Používám presety / filtry? Ano, jsou součástí prolnutí u mnou zpracovaných fotografií. Tyto presety buď vytvářím přímo na vaší fotce a používám na fotkách dále, nebo použiji již přednastavený. Prolínám tímto vrstvy u fotografií a měním krytí.

Pracuji ve Photoshop, Lightroom a Camera Raw.

Dokud mi to sami neodsouhlasíte, vaše fotografie nezveřejňuji. Jsem profesionál a umím udržet vše v tajnosti.