fotobox

Naprosto jiné focení, než znáte. Zábavné, originální a čistý styl. Vhodné při různých příležitostech jako jsou svátky, oslavy nebo jen tak.

rezervujte si termín

Chcete také svůj box? Volejte:

+420 735 00 10 20

FAQ

Odpovědi na to, co vás zajímá.

Focení probíhá tak, že se předem domluvíme nejlépe telefonicky na vaší představě. Nemáte-li žádnou představu o tom, jak by fotky mohly vypadat, ráda vám s tímto pomohu a zapojím svou bohatou nápaditost.
Při samotném focení vám pomohu s dětmi a budu se snažit ať se cítí dobře.
Ve fotoboxu je focení trochu jiné než klasické. Měníme pózy, trochu blbneme, měníme rekvizity, pokud si budete přát. Jsem normální ženská, máma s lidským přístupem. Bude vás to bavit.
Samotné focení je na cca 40 – 60 minut. Předtím, než přijdete vám řeknu pár tipů co udělat, aby byly děti uvolněnější a ne ve stresu.

Fotobox mám umístěný v ateliéru na ul. Libušina 3, Ostrava 70020.

Pokud byste chtěli focení využít do školy, školky apod. je nutné domluvit se předem kvůli převozu. Poptávku mi prosím zašlete na foto@renei.cz, kde vám sestavím cenovou nabídku na míru.
Doprava není v ceně. Cena za 1 km/6 kč od ateliéru. 

Samozřejmě mi nedělá problém přijet na vámi určené místo.

Máme vyfoceno a já mám max. 4 dny na to, abych fotky projela, protřídila a vybrala ty nejostřejší. Ty zpracuji do náhledů a zmenším tak, abych přenos byl co nejrychlejší pro obě strany. Následuje vytvoření odkazu pro vás, kde si vyberete fotografie, které chcete zahrnout do koláže.  Jakmile budete mít vybráno, dáte mi echo a já začnu na fotografiích pracovat. Sestavím vám 2 návrhy, ze kterého si 1 vyberete. 

Od vašeho odsouhlaseného návrhu, trvá úprava fotografií cca 4 týdny.
Poté vám nasdílím přístup k fotografiím a koláži na Google Disk, kde si fotografie můžete pohodlně stáhnout.
Na Google disku je nechávám k dispozici po dobu 3 měsíců. Chcete-li koláž i v černobílé variantě, prosím, dejte vědět dopředu. 
Dále získáte druhý odkaz pro stahování do vašich telefonů, tabletů apod. Zde budou fotografie zmenšeny (2 048 px na jedné straně, perfektní pro sdílení na Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn bez komprimace s ostrostí). Ten, kdo má tyto 2 odkazy, může fotografie stahovat.

Je to jen na vás, komu odkaz dáte či nedáte.

Odkazy nejsou veřejné a nejsou dohledatelné.

U úpravy fotek ve Fotoboxu je technika trochu jiná. Dle zkušeností není úplně třeba fotografie projíždět kompletní úpravou (retuše obličeje). Přece jen jste o dost menší díky koláži. Ovšem je pracnější v tom, že musím vše dokonale a hladce oříznout a měnit krytí mezi kolážemi. Je to takový „tetris“, kdy sestavuji návrh tak, aby seděl a lahodil oku. Čistím box a vyběluji, dodávám stíny a světla apod.
Všechny fotky projíždím tedy základní úpravou a jen lehounce zjemňuji pleť. Následuje celková úprava celé koláže a přenos na každou fotku zvlášť. 

Budete-li chtít kompletní retuš fotografie, prosím, objednejte si ji při focení. Délka zpracování se mi malinko protáhne a to cca o 5 dní maximálně.

Pracuji ve Photoshop, Lightroom a Camera Raw.

Dokud mi to sami neodsouhlasíte, vaše fotografie nezveřejňuji. Jsem profesionál a umím udržet vše v tajnosti.