Glamour, akt, budoir

Jsi nádherná a tvá ženskost jen zraje. Pomohu ti zvednout sebevědomí. Uvidíš se v jiném světle a zastavíme spolu čas. Tyto fotky jsou krásným dárkem jak pro tebe, tak i pro tvého partnera. 

rezervujte si termín

Chcete také krásnou fotku? Zavolejte:

+420 735 00 10 20

FAQ

Odpovědi na to, co vás zajímá.

Focení probíhá tak, že se předem domluvíme nejlépe telefonicky na vaší představě. Nemáte-li žádnou představu o tom, jak by fotky mohly vypadat, ráda vám s tímto pomohu a zapojím svou bohatou nápaditost.
Při focení vás navedu a pomohu s pózováním. 
Jsem normální ženská s lidským přístupem a troufám si říct, že atmosféru umím dobře uvolnit. Bude vás to bavit.

Nejčastěji fotím u mě v ateliéru (na ulici Libušina 3, Ostrava). Máme tady soukromí a můžeme spolu vymyslet pěkný koncept. Budete-li chtít fotit v hotelovém pokoji pro jeho atmosféru, nutno jej objednat minimálně týdny předem. Náklady na pronájem pokoje si hradíte sama. Pro jarní focení mám speciální místo v Ostravě, kde mám k dispozici nádherné růžové stromy. Nicméně většinou stejně fotíme v ateliéru nebo hotelovém pokoji. 

Opustím-li hranice Ostravy, účtuji si pochopitelně poplatek za benzín v autě.

Rozhodně ANO. Foťák vám vždy ubere min. 40 – 50% intenzity Vašeho make-upu. Vizážistka, která umí foto-makeup (spolupracuji s : Hana Szabová nebo Věra Gerecká) dokáže díky speciální technice a produktům dosáhnout toho, že make-up bude výrazný i po vyfocení. Vizážistka je profesionál a pracuje s různými produkty, které doma každá z nás jen tak běžně nemá. Líčení vždy zaručí 100% úspěch. Pro mě jakožto fotografa je to velká pomoc při retuši a zvýrazňování make-upu. Neváhejte s tímto. Tato investice je jednorázová a na fotce zůstane navždy. Vyplatí se to.

Fotím se Sony A7III nebo Canon EOS 80D. K nim mám různé objektivy, které si volím dle podmínek a mých požadavků na fotku. Ateliér mám plně vybaven nejrůznější světelnou technikou a vybrat si můžete z několika pláten. Šedé, bílé, černé, modré. Nejsou-li venku optimální světelné podmínky, pomáhám si zábleskem se softboxy nebo s odraznou deskou. Mám k dispozici několik krásných látek, do kterých vás mohu naaranžovat. Dále různé naušnice či jiné doplňky.

Máme vyfoceno a já mám max. 4 dny na to, abych fotky projela, protřídila a vybrala ty nejostřejší. Ty zpracuji do náhledů a zmenším tak, abych přenos byl co nejrychlejší pro obě strany. Následuje vytvoření odkazu pro vás, kde si vyberete fotografie, které chcete upravit a které chcete zahrnout do balíčku. Jakmile budete mít, dáte mi echo a já začnu na fotografiích pracovat.

Od vašeho výběru, který mi potvrdíte, trvá úprava fotografií cca 4 týdny.
Poté vám nasdílím přístup k fotografiím v plném rozlišení (cca 4 000 x 6 000 px, 300 DPI) na Google Disk, kde si fotografie můžete pohodlně stáhnout.
Na Google disku je nechávám k dispozici po dobu 3 měsíců.
Dále získáte druhý odkaz pro stahování do vašich telefonů, tabletů apod. Zde budou fotografie zmenšeny (2 048 px na jedné straně, perfektní pro sdílení na Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn bez komprimace s ostrostí). Ten, kdo má tyto 2 odkazy, může fotografie stahovat.

Je to jen na vás, komu odkaz dáte či nedáte.

Odkazy nejsou veřejné a nejsou dohádatelné.

Co se týče fotek s kompletní úpravou – zde se věnuji detailům. Od pozadí po vás. Provádím celkovou retuš fotky. Dodávám barvy, stíny, světla, zvýrazňuji, odstraňuji nedokonalosti, odstraňuji rušivé elementy na fotkách, retušuji pleť (lehké bělení zubů, odstranění pupínků, zjemnění tváře, zvýraznění make-upu, projasnění vlasů apod.) a celkově fotografii prokresluji svou technikou, která mi zaručuje nadčasovost. 
Tyto detaily zpracovávám všechny ručně bod po bodu na grafickém tabletu tužkou. 

Pracuji ve Photoshop, Lightroom a Camera Raw.

Dokud mi to sama neodsouhlasíte, vaše fotografie NIKDE nezveřejňuji. Jsem profesionál a umím udržet vše v tajnosti. Mám hodně klientek, které si nepřejí fotografie zveřejnit a já jejich požadavky naprosto chápu. Jsou to vaše fotky. Je na vás, co s nimi uděláte.