STOCK FOTOGRAFIE

Reportážní focení vašich produktů, které mají šťávu, barevnost a nápad. Patří k vaší značce / brandu. Prokládejte se na sociálních sítích, webu, tvořte si hmatatelné katalogy.. Nápadů mám spoustu, vymyslíme spolu koncept a odlišíme se od ostatních. Jsem tu pro vás 🙂 

rezervujte si termín

Zaujala jsem vás? Chcete se na něco zeptat?

+420 735 00 10 20

CENÍK Produktového focení

Ceny se pohybují od 3 000 Kč. Záleží na tom, co přesně chcete. 

Pište a foto (zavináč) renei.cz nebo volejte či pište na Whats App +420735001020

Reportážní focení akcí = 1 200 Kč / hod + 21% DPH (mimo Ostravu doprava dle domluvy)

FAQ

Odpovědi na to, co vás zajímá.

Focení probíhá tak, že se předem domluvíme nejlépe telefonicky na vaší představě. Nemáte-li žádnou představu o tom, jak by fotky mohly vypadat, ráda vám s tímto pomohu a zapojím svou bohatou nápaditost.
Při samotném focení vás povedu a řeknu vám, jak se postavit, aby vám pózy lichotily a někde „něco“ netrčelo.
Samozřejmě vždy ctím nároky klienta. Dokážu se přizpůsobit a u focení se nudit nebudete. Jsem normální ženská s lidským přístupem.
Samotné focení je na cca 30 – 60 min. V případě portrétů v ateliéru cca 30 – 40 min. Pokud si žena zaplatí vizážistku, počítejte, že se celkový čas prodlouží o zmíněnou vizáž. Takové focení s vizáží trvá cca 2 hodiny. Pokud se budeme bavit o focení týmu, počítejte více.

Fotit můžeme u mě v ateliéru (na ulici Libušina 3, Ostrava), u vás ve firmě nebo venku. V Ostravě mám několik vytipovaných a neokoukaných míst. Vytipovaná a krásná místa mám i mimo Ostravu a to na Hukvaldech, nebo v oblasti Kopřivnice – Štramberk, Nový Jičín (pocházím totiž od tama). Dále krásné místo na focení je u Zámku Raduň nebo Zámek Hradec nad Moravicí. Kde přesně, řeknu osobně. Pro jarní focení mám speciální místo v Ostravě, kde mám nádherné růžové stromy.

Opustím-li hranice Ostravy, účtuji si pochopitelně poplatek za benzín v autě.

Samozřejmě mi nedělá problém přijet na vámi určené místo.

Fotím se Sony A7III nebo Canon EOS 80D. K nim mám různé objektivy, které si volím dle podmínek a mých požadavků na fotku. Ateliér mám plně vybaven nejrůznější světelnou technikou a vybrat si můžete z několika pláten. Šedé, bílé, černé, modré. Nejsou-li venku optimální světelné podmínky, pomáhám si zábleskem se softboxy nebo s odraznou deskou. Jedu-li k vám do firmy, beru si většinou sebou i světla a odraznou desku, která jsou úžasně skladná a vytvoří velmi profesionální fotku.

Máme vyfoceno a já mám max. 4 dny na to, abych fotky projela, protřídila a vybrala ty nejostřejší. Ty zpracuji do náhledů a zmenším tak, abych přenos byl co nejrychlejší pro obě strany. Následuje vytvoření odkazu pro vás, kde si vyberete fotografie, které chcete upravit a které chcete zahrnout do balíčku. Jakmile budete mít, dáte mi echo a já začnu na fotografiích pracovat.

Od vašeho výběru, který mi potvrdíte, trvá úprava fotografií cca 4 týdny.
Poté vám nasdílím přístup k fotografiím v plném rozlišení (cca 4 000 x 6 000 px, 300 DPI) na Google Disk, kde si fotografie můžete pohodlně stáhnout.
Na Google disku je nechávám k dispozici po dobu 3 měsíců.
Dále získáte druhý odkaz pro stahování do vašich telefonů, tabletů apod. Zde budou fotografie zmenšeny (2 048 px na jedné straně, perfektní pro sdílení na Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn bez komprimace s ostrostí). Ten, kdo má tyto 2 odkazy, může fotografie stahovat.

Je to jen na vás, komu odkaz dáte či nedáte.

Odkazy nejsou veřejné a nejsou dohádatelné.

Co se týče fotek s kompletní úpravou – zde se věnuji detailům. Od pozadí po vás. Provádím celkovou retuš fotky. Dodávám barvy, stíny, světla, zvýrazňuji, odstraňuji nedokonalosti, odstraňuji rušivé elementy na fotkách, retušuji pleť (lehké bělení zubů, odstranění pupínků, zjemnění tváře, zvýraznění make-upu, zkrášlení vlasů apod.) a celkově fotografii prokresluji svou technikou, která mi zaručuje nadčasovost.
Tyto detaily zpracovávám na grafickém tabletu tužkou. Fotografii beru jako foto-grafii tzn. Grafiku. Jelikož jsem přes 17 let grafik, baví mě to a neuspokojí mě obyčejný filtr / preset.
Pokud fotografie ořezávám ( tzn. kompletně odstraňuji pozadí při ateliérovém focení), ořezy jsou přesné.

Co se týče momentkových fotografií – zde upravuji fotografii celkově pouze ve světlech, stínech, barvách, odstínech.

Používám presety / filtry? Ano, jsou součástí prolnutí u mnou zpracovaných fotografií. Tyto presety buď vytvářím přímo na vaší fotce a používám na fotkách dále, nebo použiji již přednastavený. Prolínám tímto vrstvy u fotografií a měním krytí.

Pracuji ve Photoshop, Lightroom a Camera Raw.

Přejete-li si zhotovit fotografii pro reklamní účely (kosmetické salony, plastické chirurgie atd.) je nutné mi toto říci dopředu. Zde se používá jak jiná technika líčení, tak jiná technika úpravy. Tzv. Beauty retuš, která je pracná a velmi detailní. Tato retuš je pochopitelně za příplatek.

Je-li vaším snem mít krásné svatební fotky na pláži, velice ráda vaši svatbu vyfotím. Cenovou nabídku vám ráda sestavím na míru. Nebojte se, zpracuji ji tak, abychom byli spokojeni všichni. Cestování je pro mě srdeční záležitostí. Pokud mi k tomuto dáte příležitost, dá se semnou hodně mluvit o ceně.

Toužíte-li po tom mít lepší fotky pro svou cestovní kancelář, velice ráda s vámi pojedu na vámi určené místo a vytvořím vám sérii chytlavých fotek. Budete je mít jiné než vaše konkurence. Umím fotit exteriér i interiér a nemám s tímto absolutní problém. Cenovou nabídku vám sestavím na míru.

Dokud mi to sami neodsouhlasíte, vaše fotografie nezveřejňuji. Jsem profesionál a umím udržet vše v tajnosti. Dovolíte-li mi fotografie zveřejnit, ráda vám udělám i lehké promo na svých stránkách.