svatební fotky

Jsou jedna z nejdůležitějších věcí patřící ke svatbě. 

Díky nim si totiž uchováte pocity z toho krásného dne napořád. 

Za svatebním focením jezdím přes 6 let po celé České republice a těším se na vás i na zahraničí. Každá svatba je unikát. Jiná prostředí a světelné podmínky, jiní lidé, jiné požadavky a přesto je jedno stále stejné. 

Vždy fotím úžasné lidi a pokaždé se snažím ať jste semnou spokojeni.  

Na předsvatební schůzce si vás vyzpovídám, abych zjistila co máte rádi, co vás s partnerem spojuje a jaká jsou vaše přání ohledně focení. Ráda vám předám své tipy na fajn kapely, DJ, svatební kameramany, cukrářky, catteringové firmy, výzdoby, svatební šaty, obleky na míru apod. 

Na párových fotkách se věnuji detailům a nemám problém s tím odstranit i rušivé elementy. Fotografie vám ráda vytvořím i černobílé  – je to vždy na vás. Fotografie dostanete na nové Flash kartě a také si je zálohuji na svůj NAS server po dobu min. 5-ti let.

Svatební fotografii velkoformátového rozměru vám s radostí vytisknu a třeba vás i potěším slevou 10% na kus. Budete-li chtít sestavit fotoknihu pro vás na míru, zapnu lehce svůj grafický um a pomohu vám s ní. Mám ověřené partnery jako Saal Digital, spolupracuji s nimi moc ráda. Vím totiž, že najít si čas na fotoknihu s například 300 fotografiemi bývá problém a je to pak škoda nemít je vytištěné. 

Tento rok 2022 mám volno už jen na 4 termíny. Proto neváhejte a rezervujte si svůj termín již dnes. 

Na rok 2023 jsou již rezervace a zbývá 8 volných termínů.

Na svatbě jsem nejen vaše usměvavá fotografka, ale i pomocná ruka 🙂 

Moc se na vás těším. 

 

**P.S. Je zde hodně fotek - stránka se může pomaleji načítat, prosím o trpělivost.

rezervujte si termín

Zaujala jsem vás? Chcete se zeptat na cenu a další informace?

+420 735 00 10 20