Svatební focení

Jsem tu pro vás

Nejkrásnější fotky

Nejkrásnější fotky jsou ty, když nevíte, že fotím. A když víte, že fotím, povedu vás. 
Když si dáte fotky do alba, budete mít vždy úsměv a připomenete si ty krásné momenty během svatebního dne. Barvy se vám budou líbit v každé době a budete je chtít ukazovat všem, které máte rádi. To je mým cílem.

Co odemě můžete čekat?

Profesionalitu. Lidskost a uvolněnou atmosféru. Jsem přizpůsobivá, pohodová ženská. Vždy se snažím, ať se cítíte dobře. Protože na fotografiích to jde cítit.

Představte si, že

Máme po svatbě, máme upravené fotky a vy si chcete nějaké vytisknout na zeď. Ušetřím vám čas. V ateliéru mám plotr Canon IPF 755 pro tisk malých i velkoformátových fotek. Takže nemusíte nic shánět a nikam lítat. Budete-li chtít sestavit fotoknihu, jsem tu a mohu ji pro vás sestavit. Ceník najdete níže.

CENÍK SVATEB 2021

Půldenní

Plnohodnotný půlden svatebního focení

8 500 Kč

Celodenní

Od rána do večera + flash disk + tisk

15 990 Kč

Celodenní all inclusive

Od rána do večera + flash disk + tisk + předsvatební focení

17 990 Kč

FAQ

Odpovědi na to, co vás zajímá.

Další hodina focení navíc stojí 1 000 Kč/hod.

Ano, cena jedné upravené fotky je 250 Kč.

Hurá! První krok je za vámi a jdeme na další.  Tím je záloha termínu. Aby byla naše domluva platná, složíte stanovenou zálohu na účet a předvyplníte mi dotazník, kde se uvedou důležité informace o vaší svatbě (jako je záloha, doplatek, termín svatby, místo, kontakty atd.). Jakmile mi přijdou peníze na účet, je vaše rezervace závazná a termín je jen váš. Následuje domluva (telefonicky, e-mailem) termínu osobní schůzky. Počítejte cca měsíc před svatbou, kdy se pobavíme o určitých detailech vašeho dne D a doplníme dotazník spolu. Budete-li chtít schůzku dříve (protože např. budete vše znát už 2 měsíce před obřadem), nemám s tím absolutní problém. V případě, že máte zájem o ALL INCLUSIVE balíček, dohodneme si i termín předsvatebního focení.  

Budu-li schopna, samozřejmě. Je vždy lepší vědět trochu o místě, kde budu fotit. Navíc, můžeme se sejít spolu osobně přímo tam a projít si místo spolu a pak vyplnit dotazník. Jedná-li se o svatbu v Praze a dál, bude hodně záležet na mých časových možnostech. Ale nebojte se. Místa si vždy projíždím na Google mapách, hledám různé fotky daného místa a tipy od jiných fotografů. Takže připravena budu tak či tak. 

Fotím se Sony A7III nebo Canon EOS 80D. K nim mám různé objektivy, které si volím dle podmínek a mých požadavků na fotku. Vždy mám v autě připravenou odraznou desku a softboxy pro vytvoření krásné fotky. Toto vybavení volím vždy podle počasí a lokality.

Máme vyfoceno a já mám max. 4 dny na to, abych fotky projela, protřídila a vybrala ty nejostřejší.
Do 4 dnů od svatby vám připravím náhledy vašich novomanželských fotek. Tzn. těch, které budu upravovat kompletně. Fotografie zpracuji do náhledů a zmenším tak, abych přenos byl co nejrychlejší pro obě strany.
Následuje vytvoření odkazu pro vás, kde si vyberete fotografie (10 nebo 15 – dle vámi vybraného balíčku), které chcete upravit. Jakmile budete mít, dáte mi echo a já začnu na fotografiích pracovat.
Budete-li chtít upravit fotografii nad rámec balíčku, označíte mi ji v albu.

Celý postup a jednoduchý návod o 2 krocích vám ale řeknu při zaslání odkazu.
Je to neuvěřitelně jednoduché, uvidíte. 

Od vašeho výběru, který mi potvrdíte, trvá úprava fotografií cca 4 týdny.
Poté vám nasdílím přístup k fotografiím v plném rozlišení na Google Disk, kde si fotografie můžete pohodlně stáhnout.
Na Google disku je nechávám k dispozici po dobu 3 měsíců.
Dále získáte druhý odkaz pro stahování do vašich telefonů, tabletů apod. Zde budou fotografie zmenšeny (2 048 px na jedné straně, perfektní pro sdílení na Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn bez komprimace s ostrostí). Tento odkaz můžete dát všem ze svatby, aby si mohli pohodlně stáhnout jakoukoli fotku k sobě do telefonu, tabletu, počítače. Odkaz se zmenšenými fotografiemi bude k mání 2 týdny.

Ten, kdo má tyto 2 odkazy, může fotografie dle libosti stahovat.

Je to jen na vás, komu odkaz dáte či nedáte.

Odkazy nejsou veřejné a nejsou dohádatelné.

Co se týče fotek na úpravu – zde se věnuji detailům. Od pozadí po vás. Provádím celkovou retuš fotky. Dodávám barvy, stíny, světla, zvýrazňuji, odstraňuji nedokonalosti, odstraňuji rušivé elementy na fotkách, retušuji pleť (lehké bělení zubů, odstranění pupínků, zjemnění tváře, zvýraznění make-upu, zkrášlení vlasů apod.) a celkově fotografii prokresluji svou technikou, která mi zaručuje nadčasovost.
Tyto detaily zpracovávám na grafickém tabletu tužkou. Fotografii beru jako foto-grafii tzn. Grafiku. Jelikož jsem přes 17 let grafik, baví mě to a neuspokojí mě obyčejný filtr / preset. Co se týče momentkových fotografií – zde upravuji fotografii celkově pouze ve světlech, stínech, barvách, odstínech. Máte-li přání na určitý nádech na fotografii, který se vám hodně líbí a chcete jej, řekněte mi to. Udělám pro vás i tuto barevnou variantu.

Používám presety / filtry? Ano, jsou součástí prolnutí u mnou zpracovaných fotografií. Tyto presety buď vytvářím přímo na vaší fotce a používám na fotkách dále, nebo použiji jeden ze svých přednastavených. Prolínám tímto vrstvy u fotografií a měním krytí.

Pracuji ve Photoshop, Lightroom a Camera Raw.

Chcete-li fotografie VŠECHNY i v černobílé verzi, řekněte mi to předem. 

Je-li vaším snem mít krásné svatební fotky na pláži, velice ráda vaši svatbu vyfotím. Cenovou nabídku vám ráda sestavím na míru. Nebojte se, zpracuji ji tak, abychom byli spokojeni všichni. Cestování je pro mě srdeční záležitostí. Pokud mi k tomuto dáte příležitost, dá se semnou hodně mluvit o ceně.

Dokud mi to sami neodsouhlasíte, vaše fotografie nezveřejňuji. Jsem profesionál a umím udržet vše v tajnosti. 

rezervujte si termín

Zaujala jsem vás? Chcete se na něco zeptat?

+420 735 00 10 20