Svatební focení

Jsem tu pro vás

Nejkrásnější fotky

Nejkrásnější fotky jsou ty, když nevíte, že fotím. A když víte, že fotím, povedu vás. 
Když si dáte fotky do alba, budete mít vždy úsměv a připomenete si ty krásné momenty během svatebního dne. Barvy se vám budou líbit v každé době a budete je chtít ukazovat všem, které máte rádi. To je mým cílem.

Co odemě můžete čekat?

Barvy ve fotce. Profesionalitu a zkušenosti. Lidskost a uvolněnou atmosféru. Jsem přizpůsobivá, pohodová ženská. Vždy se snažím, ať se cítíte dobře. Protože na fotografiích to jde cítit.

Něco navíc!

Tisknu velkoformátové fotky na vlastním plotru ( zde ). 
A NOVĚ mám k dispozici na zapůjčení AUTO – Jeep Grand Cherokee 2011 tmavě šedý 5,7 Hemi v maximální výbavě.

 

CENÍK - ceny platné pro rok 2022*

* poslední volné termíny ( 10 )

FAQ

Odpovědi na to, co vás zajímá.

Není problém 🙂 

Samostatná cena je 3 500 Kč / 10 upravených momentových fotografií

Další hodina focení navíc stojí 1 200 Kč/hod.

Hurá! První krok je za vámi a jdeme na další.  Tím je záloha termínu. Aby byla naše domluva platná, složíte stanovenou zálohu na účet a předvyplníte mi dotazník, kde se uvedou důležité informace o vaší svatbě (jako je záloha, doplatek, termín svatby, místo, kontakty atd.). Jakmile mi přijdou peníze na účet, je vaše rezervace závazná a termín je jen váš. Následuje domluva (telefonicky, e-mailem) termínu osobní schůzky. Počítejte cca měsíc před svatbou, kdy se pobavíme o určitých detailech vašeho dne D a doplníme dotazník spolu. Budete-li chtít schůzku dříve (protože např. budete vše znát už 2 měsíce před obřadem), nemám s tím absolutní problém. V případě, že máte zájem o ALL INCLUSIVE balíček, dohodneme si i termín předsvatebního focení.  

Fotím se Sony A7III nebo Canon EOS 80D. K nim mám různé objektivy, které si volím dle podmínek a mých požadavků na fotku. Vždy mám v autě připravenou odraznou desku a softboxy pro vytvoření krásné fotky. Toto vybavení volím vždy podle počasí a lokality.

Od vašeho výběru, který mi potvrdíte, trvá úprava fotografií cca 4-6 týdnů. 
Poté vám nasdílím přístup k fotografiím v plném rozlišení na Google Disk, kde si fotografie můžete pohodlně stáhnout.
Na Google disku je nechávám k dispozici po dobu 6ti měsíců.
Dále získáte druhý odkaz pro stahování do vašich telefonů, tabletů apod. Zde budou fotografie zmenšeny (2 048 px na jedné straně, perfektní pro sdílení na Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn bez komprimace s ostrostí). Tento odkaz můžete dát všem ze svatby, aby si mohli pohodlně stáhnout jakoukoli fotku k sobě do telefonu, tabletu, počítače. Odkaz se zmenšenými fotografiemi bude k mání 2 týdny.

Ten, kdo má tyto 2 odkazy, může fotografie dle libosti stahovat.

Je to jen na vás, komu odkaz dáte či nedáte.

Odkazy nejsou veřejné a nejsou dohádatelné.

Je-li vaším snem mít krásné svatební fotky na pláži, velice ráda vaši svatbu vyfotím. Cenovou nabídku vám ráda sestavím na míru. Nebojte se, zpracuji ji tak, abychom byli spokojeni všichni. Cestování je pro mě srdeční záležitostí. Pokud mi k tomuto dáte příležitost, dá se semnou hodně mluvit o ceně.

Dokud mi to sami neodsouhlasíte, vaše fotografie nezveřejňuji. Jsem profesionál a umím udržet vše v tajnosti. 

rezervujte si termín

Zaujala jsem vás? Chcete se na něco zeptat?

+420 735 00 10 20