SVATEBNÍ WORKSHOP 
od A do Z

2.5. - 3.5.2022

v hotelu lexor, příbor a v okolí

 DVA DNY PLNÉ INFORMACÍ & PRAXE

HARMONOGRAM A DETAILY JAKO NA REÁLNÉ SVATBĚ

NABITÉ PORTFOLIO Z CELÉHO SVATEBNÍHO DNE

 RŮZNÉ SVĚTELNÉ PODMÍNKY

LIGHTROOM, PHOTOSHOP A VŠE KOLEM NĚJ

URYCHLENÍ PRÁCE

SEBEPREZENTACE

JAK SE ZVIDITELNIT A PRODÁVAT

MĚSÍČNÍ PODPORA PO SKONČENÍ WORKSHOPU

Láká Tě focení svateb? Chtěl/a bys začít fotit svatby, ale nevíš jak? Bojíš se, že na něco zapomeneš, nestihneš nebo nebudeš umět? Lámeš si hlavu s tím, že si nebudeš umět poradit v různých světelných podmínkách? Chceš mít nádherné portfolio? 
Přeješ si fotit za cenu, která Tě bude bavit? Lightroom a Photoshop je pro Tebe Španělská vesnice?
Chceš si v postprodukci urychlit práci?

V tomto 2 denním Worskhopu si zkusíš svatbu nanečisto a to i s podmínkami, které nejsou vždy na svatbách ideální. Čeká Tě nabitý program, jako na reálné svatbě proložený spoustou informací, tipů a rad z praxe. 

Odneseš si krásné fotografie do portfolia, které Ti zvednou sebevědomí. 

Druhý den pokračujeme s postprodukcí, urychlení práce, tipů a triků, o kterých se vám možná ani nesnilo. Poradím Ti, jak se zviditelnit, prezentovat a nastavit si cenu

Celou dobu semnou Workshop povede profesionální vizážistka Hanka Szabová, která má za sebou a před sebou nespočet svateb. Naučí Tě, na co si dávat pozor a vysvětlí vám tipy a triky nejen v oblasti vizáže. 

Projdeme si i techniku a nastavení foťáků, odrazek, přídavných světel a dalších možností. 

Nevěsta a ženich jsou krásný, reálný a sezdaný pár, kterých se můžeš ptát na věci, které Tě ohledně svatby zajímají z pohledu svatebního páru.

Workshop je určen pro všechny začátečníky, ale i pro ty, kteří svatbu fotí za pár „kaček“ a rádi by tuto skutečnost změnili. 

Po Workshopu máte mou podporu po dobu jednoho měsíce (on-line, telefonicky).

Ilustrativní fotografie

Focení v různých podmínkách

Focení ve světlém prostoru, nebo tmavém - to už pro Tebe nebude problém. Vyzkoušíme si obojí. Čeká Tě také focení také v apartmánech hotelu, venku za pravého poledne, v uličkách Příbora a v panenské přírodě cca 10 min autem od hotelu. Když nám počasí bude přát, vyfotíme novomanžele romanticky při západu slunce a k večeru zkusíme prskavky.

portfolio

Vytvoříš si opravdu krásné, plnohodnotné portfolio. Od připrav, detailů, tradic, obřadu, krájení dortu, párového focení či večerního focení (dle počasí).

technika

Jak nastavit rychle foťák? Jaké objektivy zvolit? Práce se světlem? Odraznou deskou? Vše si projdeme, zkusíme a vysvětlíme. Pomohu Ti foťák nastavit a rychle přenastavovat v různých situacích.

postprodukce od a do z

Ukážu Ti, jak rychle třídit fotky a nezbláznit se z toho. Jak si fotky hromadně upravit, jak si vytvořit presety v LR nebo PS a práce s nimi. Naučím Tě efektivně upravovat párové fotky a ukážu Ti Tipy, o kterých jsi možná nevěděl/a. Ukážu Ti práci s tabletem, efektivní a rychlé sdílení a odevzdání fotek.

Komunikace a přístup

Jak se domluvit a připravit na focení svatby s nevěstou a ženichem. Různé příklady z praxe a tipy jak vše zvládnout bez stresu.

Sebepropagace a zviditelnění se

Povíme si o tom, jak se zviditelnit efektivním způsobem. Povíme si o sítích, ale také i o jiných možnostech. Jak se propojit s různými partnery, navázat spolupráce a kde se viditelně a dobře zviditelnit. Pobavíme se o tom, jak nastavit dobře cenu za Tvé služby tak, aby byly spokojené obě strany.

VizᎠa to, co jste možná nevěděli

Vizážistka Ti poradí, jak má vypadat správný make-up nevěsty. Jaké chyby dělají začínající vizážistky nebo kamarádky, které nejsou profesionálky. Zároveň zná celé dopolední dění u nevěsty. Fotograf/ka a vizážistka jste nevěstě u příprav nejblíže a proto musíš umět zachraňovat situace.

měsíční podpora po skončení workshopu

Informací bude hodně a někdy se může stát, že zapomeneš a budeš rychle potřebovat pomoct. Od toho jsem tu já a ráda Ti poradím či pomohu. Ať už s postprodukcí nebo čímkoliv jiným týkajícího se focení svatby.

Hotel Lexor a ukázka místa, kde se bude také fotit párové focení ( párové bude probíhat v apartmánech hotelu, v uličkách Příbora a v panenské přírodě u Rybí (cca 10 min přejezd). Druhý den bude probíhat v prostorách hotelu.

Co je v ceně? 

– 2 dny plné teorie a praxe 

– detailní organizace celé svatby (výzdoba, oběd, šaty a oblek, auto na focení, různé detaily, obřadní místo apod..)

– Workshop Lightroom, Photoshop

– marketing

– měsíční on-line podpora

– občerstvení, pitný režim, 2x oběd

 

V případě zájmu možnost ubytování v hotelu za zvýhodněnou cenu.

Cena Workshopu: 
9 990 Kč

maximální kapacita je 10 osob.

Registrace možná do 20.4.2022


Pro Tvou rezervaci místa je nutné uhradit rezervační zálohu ve výši 5 000 Kč do 3 pracovních dnů od potvrzení rezervace. Veškeré informace k rezervaci a harmonogramu obdržíš následně e-mailem.

Chcete-li Workshop věnovat někomu dárkem, lze na něj vystavit dárkový Voucher.

Workshop se pořádá za každého počasí. Pro veškeré dotazy, volej, piš ( 735 00 10 20 nebo e-mail foto @ renei . cz)

 

Worskhopem vás provedou:

HANA SZABOVÁ

Make-up artist
Hair stylist
Brow artist

RENÁTA BOTOŠOVÁ, RENEI

Profesionální fotograf
Lektorka
Web designer, graphic designer