Těhotenské focení

Těhotná nebýváte každý den. Tyto fotky jsou naprosto výjmečné. Neopakovatelné. Nádherné. 
Nečekejte a objednejte si svůj termín dříve, než porodíte. Ateliér, exteriér, s vizáží nebo bez, je to na vás.

rezervujte si termín

Chcete také krásnou fotku? Jsem tu pro vás. Zavolejte:

+420 735 00 10 20

FAQ

Odpovědi na to, co vás zajímá.

Focení probíhá tak, že se předem domluvíme nejlépe telefonicky na vaší představě. Nemáte-li žádnou představu o tom, jak by fotky mohly vypadat, ráda vám s tímto pomohu a zapojím svou bohatou nápaditost.
Při samotném focení vám pomohu a budu se snažit, ať se cítíte dobře. K focení si samozřejmě můžete přivést i rodinu či děti.
Jsem normální ženská, máma s lidským přístupem. 
Samotné focení je na cca 60 min. V případě využití vizážistky počítejte min. 2 hodiny vizáž + focení.

Nejčastěji fotím u mě v ateliéru (na ulici Libušina 3, Ostrava). Zde máme soukromí a mohu si hezky nastavovat světla + vám dát různé rekvizity v podobě látek, naušnic a jiného. Fotit můžeme také venku v Ostravě, kde mám vytipovaných a neokoukaných míst. U nich byste na fotkách nepoznali, že se jedná o Ostravu. Vytipovaná a krásná místa mám i mimo Ostravu a to na Hukvaldech, nebo v oblasti Kopřivnice – Štramberk, Nový Jičín (jsou to místa mého dětství). Pro jarní a podzimní focení mám speciální místo v Ostravě, kde mám k dispozici nádhernou barevnou přírodu k dispozici s jistou dávkou soukromí. 

Opustím-li hranice Ostravy, účtuji si pochopitelně poplatek za benzín v autě.

Samozřejmě mi nedělá problém přijet na vámi určené místo.

Fotím se Sony A7III nebo Canon EOS 80D. K nim mám různé objektivy, které si volím dle podmínek a mých požadavků na fotku. Ateliér mám plně vybaven nejrůznější světelnou technikou a vybrat si můžete z několika pláten. Šedé, bílé, černé, modré. Využívám také břečťanové zdi přímo u ateliéru, kde mají přístup pouze nájemníci. Nejsou-li venku optimální světelné podmínky, pomáhám si zábleskem se softboxy nebo s odraznou deskou. 

Máme vyfoceno a já mám max. 4 dny na to, abych fotky projela, protřídila a vybrala ty nejostřejší. Ty zpracuji do náhledů a zmenším tak, abych přenos byl co nejrychlejší pro obě strany. Následuje vytvoření odkazu pro vás, kde si vyberete fotografie, které chcete upravit a které chcete zahrnout do balíčku. Jakmile budete mít, dáte mi echo a já začnu na fotografiích pracovat.

Od vašeho výběru, který mi potvrdíte, trvá úprava fotografií cca 4 týdny.
Poté vám nasdílím přístup k fotografiím v plném rozlišení (cca 4 000 x 6 000 px, 300 DPI) na Google Disk, kde si fotografie můžete pohodlně stáhnout.
Na Google disku je nechávám k dispozici po dobu 3 měsíců.
Dále získáte druhý odkaz pro stahování do vašich telefonů, tabletů apod. Zde budou fotografie zmenšeny (2 048 px na jedné straně, perfektní pro sdílení na Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn bez komprimace s ostrostí). Ten, kdo má tyto 2 odkazy, může fotografie stahovat.

Je to jen na vás, komu odkaz dáte či nedáte.

Odkazy nejsou veřejné a nejsou dohádatelné.

Co se týče fotek s kompletní úpravou – zde se věnuji detailům. Od pozadí po děti. Provádím celkovou retuš fotky. Dodávám barvy, stíny, světla, zvýrazňuji, odstraňuji nedokonalosti, odstraňuji rušivé elementy na fotkách, retušuji pleť (lehké bělení zubů, odstranění pupínků, zjemnění tváře atd.) a celkově fotografii prokresluji svou technikou, která mi zaručuje nadčasovost. 
Tyto detaily zpracovávám na grafickém tabletu tužkou.

Používám presety / filtry? Ano, jsou součástí prolnutí u mnou zpracovaných fotografií. Tyto presety buď vytvářím přímo na vaší fotce a používám na fotkách dále, nebo použiji již přednastavený. Prolínám tímto vrstvy u fotografií a měním krytí.

Pracuji ve Photoshop, Lightroom a Camera Raw.

Dokud mi to sami neodsouhlasíte, vaše fotografie nezveřejňuji. Jsem profesionál a umím udržet vše v tajnosti.